X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
Türkiye (Türkçe) USD 0

Hoşgeldiniz

Lütfen Giriş Yapın

İade ve Teslimat Koşulları

Anasayfaİade ve Teslimat Koşulları

İPTAL, İADE VE TESLİMAT KOŞULLARI
KONU
İşbu Koşulların konusu, SAĞLAM PROXY YAZILIM LİMİTED ŞİRKETİ ile MÜŞTERİ arasındaki iade, iptal ve teslimat koşullarının, ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesine ek olarak belirlenmesidir.
SÖZLEŞME
1.1. MÜŞTERİ, TEDARİKÇİ’ye ait web sitesinde akit konusu akitin temel nitelikleri, satış ücreti ve ödeme biçimi ile teslimata uygun ön verileri okuyup, konuyla ilgili bilgi sahibi olduğunu, sanal ortamda lüzumlu onayı verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. MÜŞTERİ’NİN; Ön Bilgilendirmeyi sanal ortamda teyit etmesi, mesafeli satış sözleşmesinin kurulmasından önce, TEDARİKÇİ tarafından MÜŞTERİ' ye verilmesi siparişi verilen ürünlere ait temel nitelikleri, ürünlerin vergiler dâhil fiyatını, ödeme ve teslimat detaylarını da kesin, doğru ve eksiksiz olarak öğrendiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. 
1.2. TEDARİKÇİ, akit konusu ürünü eksiksiz, alışverişte belirtilen özelliklere uygun teslim etmeyi, her türlü ayıptan saf olarak kanuni mevzuat gereklerine göre, standartlara uygun biçimde işin gereği olan veri ve belgeler ile işi doğruluk ve dürüstlük kuralları kapsamında ifa etmeyi, hizmet kalitesini koruyup arttırmayı, işin ifası esnasında gerekli özen ve dikkat yükümlülüğünü göstermeyi, ihtiyat ve öngörü ile davranmayı kabul, beyan ve taahhüt eder. 
1.3. TEDARİKÇİ, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün belirlenen süresini aşmadan MÜŞTERİ’yi bilgilendirmek ve açıkça MÜŞTERİ’NİN onayını alma yoluyla eşit kalite ve ücrette farklı bir ürün teslim edebilir. 
1.4. TEDARİKÇİ, sipariş edilen ürün veya hizmetin teslim edilmesinin imkânsızlaşması durumunda akit konusu sorumluluklarını yerine getiremezse, bu durumu öğrendiği andan itibaren aynı gün içinde imkansızlık durumunu yazılı olarak tüketiciye bildireceğini ve de 1 gün içinde toplam sipariş tutarını MÜŞTERİ’ye iade edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. 
1.5. MÜŞTERİ, akit konusu ürünün teslimatı için işbu Ön Bilgilendirme Formunu sanal ortamda teyit edeceğini, herhangi bir sabepten ötürü akit konusu ürün bedelinin ödenmemesi ve/veya banka tarafından iptal edilmesi durumunda, TEDARİKÇİ’ nin akit konusu ürünü teslim yükümlülüğünün biteceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. 
2. CAYMA HAKKI
2.1. MÜŞTERİ; mal satışına ilişkin mesafeli akitlerde, ürünün teslimat adresine teslim tarihinden itibaren 1 (bir) günlük sürede, TEDARİKÇİ’ye bildiri yapmak koşuluyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmeksizin ve herhangi bir sebep belirtmeksizin malı reddederek akitten cayma hakkına sahiptir. Bahsi geçen hak tüketicinin teyiti ile hizmetin ifasına başlanan hizmet akitlerinde kullanılamaz. MÜŞTERİ, bahsi geçen akti kabul etmekle, cayma hakkı hususunda bilgilendirildiğini önceden kabul eder.
3. CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER
3.1. a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve TEDARİKÇİ veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarına  ilişkin sözleşmeler.
f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.
h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
3.2. Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler olarak belirtilen ürünlerde sebep belirtilmeksizin cayma hakkının kullanılması ihtimal dahilinde olmayıp ürünün tüketiciden kaynaklanmayan nedenlerle sıkıntılı veya hasarlı gelmesi halinde cayma hakkı her halükarda kullanılabilecektir.
3.2. TEDARİKÇİ şikâyet ve itirazları konusunda başvurularını, aşağıdaki kanunda belirtilen parasal sınır kapsamında tüketicinin yerleşim yerinin bulunduğu yahut tüketici işleminin gerçekleştiği yerdeki tüketici problemleri hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapabilir. Buna göre: 
2023 yılı için Tüketici Hakem Heyetlerine yapılacak başvurularda değeri;
66.000 Türk Lirasının altında bulunan uyuşmazlıklarda İl ve İlçe Tüketici Hakem Heyetleri görevli olacaktır.

İade Sözleşmesi

Mobil Proxy, Residential Rotating Proxy ve Silkroad Online Türkiye Proxy paketlerinde kesinlike geri iadesi söz konusu değildir. Teslim edilen proxyler siparişe özel olarak kurulum sağlandığı için müşteri iade hak talebinde bulunamaz.

IPv4 Residential Proxy, IPv6 Residential Proxy, IPv4 Datacenter Proxy, Growtopia Proxy, Metin2 Proxy ve Knight Online Proxy hizmetlerinde 24 saati geçen süreçte iade yapılamamaktadır.
Satın alımdan sonra 24 saatlik süreçte iade talep edilirse iade eksiksiz yapılmaktadır.

Kullanıcı siteye gerçek IP Adresiyle girmek zorundadır gerçek dışı (Proxy & VPN) gibi IP Adresleriyle siteye erişim sağladığı tespit edilirse gerçek bir IP Adresiyle girilmesi istenir devamında giriş sağlamaz ise hizmet askıya alınır bu süreçte gerçek bir IP Adresi ile girmeyi kabul etmez ise hizmet iade olmayacak şekilde kapalı durumuna getirilir ve iade yapılmaz.

Kullanılan Proxy Adresi Firma yetkilileri tarafından illegal kullanım tespit edilirse hizmet askıya alınacaktır ve hiç bir şekilde iade işlemi sağlanmayacaktır.

İade işlemleri aracı ödeme kuruluşu tarafından sağlanır ortalama 3-7 iş günü içerisinde kullanıcıya ulaşmaktadır.Resmi tatil gibi günlerde bu süreç uzayabilmektedir.


Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Top